KLAUSTROA / IRAKASLEAK
Biologia-Geologia:
• Fatima Asurabarrena Iraola
• Mari Jose Arzoz Labiano
• Erkuden San Martin Gonzalez
• Aitziber Zubeldia Urretabizkaia
Euskara:
• Nerea Balda San Juan
• Odeia Aiestaran Auzmendi
• Jone Goñi Errazkin
• Maider Goñi Errazkin
• Ion Hernan Mendibe
• Iñaki Mundiñano Larraza
Filosofia:
• Javier Barrientos Sanchez
• Arkaitz Errazkin Beltza
• Alfredo Ludwig Sanz-orrio
• Mikel Olaizola Oñederra
Fisika-kimika:
• Eneritz Beldarrain Jauregi
• Irati Etxeberria Imaz
• Nuria Jarque Lorente
Frantsesa:
• Ana Amezketa De la Fuente
• Ainara Galdeano Echeverria
Gizarte:
• Javier Dronda Martinez
• Joseba Aguirrezabala Iparraguirre
• Cristina Fernandez Blanco
• Eneritz Etxaniz Altube
• Maria Flores Bengoetxea
• Miren Mendinueta Lakuntza
• Oiane Sadaba Senosiain
• Ainhoa Zelaia Olmos
Gorputz Heziketa:
• Juantxu Zabala Echebarria
• Javier Echeveste Sorondo
• Ion Gurutz Lazkoz Martinez
Ingelesa:
• Izaro Arakama Maiza
• Gurutze Azurmendi Irastorza
• Begoña Campo Chacartegui
• Elvira Díaz de Lezana Fdz. de Gamarra
• Itxaso Garrues Pascual
• Jon Larrinaga Etxarri
• Xabi Mina Orue
• Naiara Percaz Gastesi
Latina:
• Edurne Aranburu Carrera
Gaztelania:
• Marian Utrera Ramos
• Beatriz Bautista Gonzalez
• Maria Angeles Cancel Armendariz
• Tami Eugi Latasa
• Ana Goñi Jaca
• Julia Martinez Ceberio
Matematika:
• Ainhize Ramila Gabiria
• Maria Andueza Imirizaldu
• Javier Casteig Barandiaran
• Maria Cecilia Esquisabel Martinez
• Azucena Fernandez Granado
• Mari Carmen Guerra Aramendi
• Gemma Lecea Flores
Musika:
• Iñigo Aldunate Burguete
• Itziar Ciganda San Martin
Orientazioa:
• Patxi Satrustegi Ganboa
• Erkuden Azanza Elso
• Mikel Blanco Ezquer
• Cristina Domeño Rayo
• Haritz Gorostidi Iriondo
• Urko Pontesta Auzmendi
• Leire Ugarte Baztan
• Naroa Urrestarazu Madina
• Ander Zubiaga Navarro
Plastika:
• Arantxa Izagirre Uria
• Celia Lopez-jamar Del Castillo
Teknologia:
• Iosu Garcia Díaz
• Oskia Basterra Iriguibel
• Iosu Garcia Díaz
• Fermin García Vicente **
• Agurne Mariezkurrena Ezkurra
• Eguzki Nazabal Leiza
• Ana Otermin Maya
• Eneko Ugalde Iñurrita
• Janire Uriarte Barinagarrementeria
* Beltzez eta lehenak agertzen diren izenak, mintegi buruak dira.
** Teknolgia Berrietako arduraduna: Fermin García Vicente.
ZUZENDARITZA
Zuzendaria:
- Javier Casteig Barandiaran
Zuzendariordea:
- Maria Flores Bengoetxea
Ikasketaburuak:
- Iñaki Mundiñano Larraza
- Eneko Ugalde Iñurrita
Idazkaria:
- Eguzki Nazabal Leiza
IRAKASLEAK EZ DIREN LANGILEAK
Idazkaritza:
- Karmele Araña Iriarte
- Inma Otermin Etxarri
Atezainak:
- Fabiola Juanbeltz Martinez
- Joxean Núnez Lecea
Mantenimentua:
- Cristian Herreras Roig