Return to Antolakuntza

LANGILEAK

KLAUSTROA / IRAKASLEAK

Biologia-Geologia:
Fatima Asurabarrena Iraola
• Mari Jose Arzoz Labiano
• Erkuden San Martin Gonzalez
• Aitziber Zubeldia Urretabizkaia

Euskara:
Nerea Balda San Juan
• Odeia Aiestaran Auzmendi
• Jone Goñi Errazkin
• Maider Goñi Errazkin
• Ion Hernan Mendibe
• Iñaki Mundiñano Larraza

Filosofia:
Javier Barrientos Sanchez
• Arkaitz Errazkin Beltza
• Alfredo Ludwig Sanz-orrio
• Mikel Olaizola Oñederra

Fisika-kimika:
Eneritz Beldarrain Jauregi
• Irati Etxeberria Imaz
• Nuria Jarque Lorente

Frantsesa:
Ana Amezketa De la Fuente
• Ainara Galdeano Echeverria

Gizarte:
Javier Dronda Martinez
• Joseba Aguirrezabala Iparraguirre
• Cristina Fernandez Blanco
• Eneritz Etxaniz Altube
• Maria Flores Bengoetxea
• Miren Mendinueta Lakuntza

• Oiane Sadaba Senosiain
• Ainhoa Zelaia Olmos

Gorputz Heziketa:
Juantxu Zabala Echebarria
• Javier Echeveste Sorondo
• Ion Gurutz Lazkoz Martinez

Ingelesa:
Izaro Arakama Maiza
• Gurutze Azurmendi Irastorza
• Begoña Campo Chacartegui
• Elvira Díaz de Lezana Fdz. de Gamarra
• Itxaso Garrues Pascual
• Jon Larrinaga Etxarri
• Xabi Mina Orue
• Naiara Percaz Gastesi

Latina:
Edurne Aranburu Carrera

Gaztelania:
Marian Utrera Ramos
• Beatriz Bautista Gonzalez
• Maria Angeles Cancel Armendariz
• Tami Eugi Latasa
• Ana Goñi Jaca
• Julia Martinez Ceberio

Matematika:
Ainhize Ramila Gabiria
• Maria Andueza Imirizaldu
• Javier Casteig Barandiaran
• Maria Cecilia Esquisabel Martinez
• Azucena Fernandez Granado
• Mari Carmen Guerra Aramendi
• Gemma Lecea Flores

Musika:
Iñigo Aldunate Burguete
• Itziar Ciganda San Martin

Orientazioa:
Patxi Satrustegi Ganboa
• Erkuden Azanza Elso
• Mikel Blanco Ezquer
• Cristina Domeño Rayo
• Haritz Gorostidi Iriondo

• Urko Pontesta Auzmendi
• Leire Ugarte Baztan
• Naroa Urrestarazu Madina
• Ander Zubiaga Navarro

Plastika:
Arantxa Izagirre Uria
• Celia Lopez-jamar Del Castillo

Teknologia:
Iosu Garcia Díaz
• Oskia Basterra Iriguibel
• Iosu Garcia Díaz
• Fermin García Vicente **
• Agurne Mariezkurrena Ezkurra
• Eguzki Nazabal Leiza
• Ana Otermin Maya
• Eneko Ugalde Iñurrita
• Janire Uriarte Barinagarrementeria

 

 * Beltzez eta lehenak agertzen diren izenak, mintegi buruak dira.

** Teknolgia Berrietako arduraduna: Fermin García Vicente.

ZUZENDARITZA

 

Zuzendaria:

  • Javier Casteig Barandiaran

Zuzendariordea:

  • Maria Flores Bengoetxea

Ikasketaburuak:

  • Iñaki Mundiñano Larraza
  • Eneko Ugalde Iñurrita

Idazkaria:

  • Eguzki Nazabal Leiza

 

IRAKASLEAK EZ DIREN LANGILEAK

 

Idazkaritza:

  • Karmele Araña Iriarte
  • Inma Otermin Etxarri

Atezainak:

  • Fabiola Juanbeltz Martinez
  • Joxean Núnez Lecea

Mantenimentua:

  • Cristian Herreras Roig