Return to Antolakuntza

LANGILEAK

KLAUSTROA / IRAKASLEAK

Biologia-Geologia:

  • Erkuden San Martin Gonzalez
  • Mari Jose Arzoz Labiano
  • Fatima Asurabarrena Iraola
  • Ignacio Toni Echeverria
  • Oihana Garmendia Goñi

 

Euskara:

  • Nerea Balda San Juan
  • Odeia Aiestaran Auzmendi
  • Maider Goñi Errazkin
  • Ion Hernan Mendibe
  • Iñaki Mundiñano Larraza
  • Olaia Nuñez Alvarez
  • Idoya Tapia Lusar

 

Filosofia:

  • Javier Barrientos Sanchez
  • Arkaitz Errazkin Beltza
  • Mikel Olaizola Oñederra
  • Erlijio irakaslea

 

Fisika-kimika:

  • Eneritz Beldarrain Jauregi
  • Naia Amezua Monasterio
  • Irati Etxeberria Imaz
  • Nuria Jarque Lorente

 

Frantsesa:

  • Ana Amezketa De la Fuente
  • Eukene Baratze Etxeberria

 

Gizarte:

  • Javier Dronda Martinez
  • Eneritz Etxaniz Altube
  • Oxel Erostarbe Tubilla
  • Maria Flores Bengoetxea
  • Maialen Aranguren Alonso
  • Maite López Santamaria
  • Ainhoa Zelaia Olmos

 

Gorputz Heziketa:

  • Juantxu Zabala Echebarria
  • Ion Gurutz Lazkoz Martinez
  • Jon Monreal Oyarbide

 

Ingelesa:

  • Itxaso Garrues Pascual
  • Aintzane Artola Ustoa
  • Gurutze Azurmendi Irastorza
  • Begoña Campo Chacartegui
  • Elvira Díaz de Lezana Fdz. de Gamarra
  • Eugenio Garciandia Lacunza
  • Naiara Percaz Gastesi

 

Latina:

  • Edurne Aranburu Carrera

 

Gaztelania:

  • Julia Martinez Ceberio
  • Beatriz Bautista Gonzalez
  • Tami Eugi Latasa
  • Jone Goñi Errazkin
  • Ana Goñi Jaca
  • Marian Utrera Ramos

 

Matematika:

  • Ainhize Ramila Gabiria
  • Javier Casteig Barandiaran
  • Azucena Fernandez Granado
  • Mari Carmen Guerra Aramendi
  • Gemma Lecea Flores
  • Erkuden Murua Uribe-Etxebarria
  • Arantza Zunzundegui Narvarte

 

Musika:

  • Iñigo Aldunate Burguete
  • Maitane Iturri Pernaute

 

Orientazioa:

  • Patxi Satrustegi Ganboa
  • Cristina Domeño Rayo
  • Nerea Gartziandia Ormaetxea
  • Haritz Gorostidi Iriondo
  • Maria Jose Oyarbide Izaguirre
  • Urko Pontesta Auzmendi
  • Naroa Urrestarazu Madina – Irati Gonzalez Alcoz

 

Plastika:

  • Celia Lopez-jamar Del Castillo
  • Arantxa Izagirre Uria

 

Teknologia:

  • Ana Otermin Maya
  • Iosu Garcia Díaz
  • Fermin García Vicente **
  • Oihane Liz Goiri
  • Eguzki Nazabal Leiza
  • Eneko Ugalde Iñurrita

 

 * Beltzez eta lehenak agertzen diren izenak, mintegi buruak dira.

** Teknolgia Berrietako arduraduna: Fermin García Vicente.

ZUZENDARITZA

 

Zuzendaria:

  • Javier Casteig Barandiaran

Zuzendariordea:

  • Maria Flores Bengoetxea

Ikasketaburuak:

  • Iñaki Mundiñano Larraza
  • Eneko Ugalde Iñurrita

Idazkaria:

  • Eguzki Nazabal Leiza

 

IRAKASLEAK EZ DIREN LANGILEAK

 

Idazkaritza:

  • Karmele Araña Iriarte
  • Inma Otermin Etxarri

Atezainak:

  • Fabiola Juanbeltz Martinez
  • Joxean Núnez Lecea

Mantenimentua:

  • Cristian Herreras Roig